Other

Manager Kulinarny

Katowice, Silesian Voivodeship   |   Full Time

Dla zaprzyjaźnionej Firmy, wiodącego lidera w sieci restauracyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Managera Kulinarnego.

Zakres obowiązków / opis stanowiska

  • Opracowywanie receptur i menu dla sieci restauracji
  • Odpowiedzialność za jakość posiłków i przeprowadzanie audytów w poszczególnych punktach na terenie Polski
  • Udział we wdrażaniu standardów obsługi gości
  • Ścisła współpraca z Zarządem firmy

Wymagania konieczne

  • Doświadczenia zdobytego na stanowisku Managera Restauracji, Managera Kulinarnego, Doradcy Kulinarnego lub podobnych stanowiskach
  • Dobre wyczucie smaku
  • Doskonałej organizacji pracy
  • Odpowiedzialności i zaangażowania
  • Wysokiej kultury osobistej i etyki pracy\
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne i stałe warunki zatrudnienia - wynagrodzenie stałe
  • Motywacyjny system premiowania

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying