Human Resources

IT Rekruter (100% zdalnie)

Remote   |   Full Time

Jesteśmy nowoczesną agencją rekrutacyjną, która swoje usługi dedykuje w pełni innowacyjnym firmom zatrudniającym pracowników IT.  Nasze rekrutacje obejmują trzy obszary: IT, Sales IT oraz Marketing IT.

W związku z dynamicznym rozwojem i nowymi projektami poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Aktywne docieranie do Kandydatów za pośrednictwem mediów społecznościowych i innych kanałów
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatami - przedstawienie oferty, odpowiadania na zapytania itd.
  • Przeprowadzanie rozmów telefonicznych, wywiadów on-line
  • Bezpośredni kontakt z Klientem i dbanie o dobre relacje

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 6 miesięcy  doświadczenia w rekrutacjach na stanowiska IT
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych i chęci do działania

 Oferujemy:

  • Atrakcyjny system bonusowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca zdalna -  100%
  • Możliwość poszerzania wiedzy w innych obszarach HR - gwarantowany mentoring
  • Udział w szkoleniach
  • Możliwość uczenia się od osób z bogatym doświadczeniem zawodowym

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying