Logistics & Purchasing

Dyrektor ds. zakupów międzynarodowych (branża IT)

Remote   |   Full Time

Naszym Klientem jest firma o międzynarodowym zasięgu, będąca ekspertem w dystrybucji i sprzedaży sprzętu IT.

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie strategii zakupowej i produktowej dla firmy
  • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem specjalistów odpowiedzialnych za proces zakupów i rozwoju produktów na rynku
  • Zarządzanie polityką cenową na rynkach globalnych
  • Prowadzenie negocjacji z kluczowymi dostawcami na terenie Europy
  • Zarządzanie stanami magazynowymi
  • Dbanie o terminowość dostaw
  • Planowanie, zarządzanie i kontrola budżetu działu i poszczególnych produktów

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku menedżerskim
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania sprzedażą, zakupami oraz produktami w branży IT
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego
  • Dynamiki w działaniu i umiejętności podejmowania ryzyka
  • Dobrych umiejętności liderskich i organizzacyjnych

Co oferujemy?

  • Rozwój zawodowy
  • Ambitne projekty na skalę międzynarodową
  • Motywacyjny system wynagraadzania
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne formy współpracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Lekcje języka angielskiego
  • System kafeteryjny MyBenefit

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying