IT

Lead Software Architect (Python)

Katowice, Silesian Voivodeship   |   Full Time

Dla naszego Klienta, który zajmuje się wprowadzaniem produktów na rynek poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko Lead Software Architect.
Produkt będzie służył usprawnieniu zarządzaniem oraz organizacją kosztów służbowych. Podstawowe założenie produktu to możliwość integracji z zewnętrznymi systemami.

Obowiązki:

✔ Opracowywanie technicznych aspektów strategii projektu
✔ Opracowanie produktu od podstaw oraz projektowanie architektury aplikacji
✔ Zarządzanie pracą zespołu developerskiego
✔ Kontrola i nadzór nad terminową realizacją poszczególnych zadań
✔ Udział w pracach operacyjnych w zespole
✔ Utrzymywanie wysokiej jakości kodu oraz bezpieczeństwa aplikacji
✔ Testowanie projektów na różnych poziomach szczegółowości (testy end-to-end,integracyjne, jednostkowe)
✔ Mentoring dla zespołu oraz udział w code review
✔ Budowa zespołu technicznego

Wymagania:

✔ Bardzo dobra znajomość języka Python poparta min. 5 letnim doświadczeniem komercyjnym
✔ Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (preferowany PostgreSQL)
✔ Znajomość frameworka(ów) do tworzenia aplikacji webowych
✔ Doświadczenie w testowaniu projektów na różnych poziomach szczegółowości(testy end-to-end, integracyjne, jednostkowe)
✔ Przywiązywanie uwagi do utrzymywania wysokiej jakości kodu oraz bezpieczeństwa aplikacji
✔ Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu developerskiego
✔ Znajomość zwinnych metodologii pracy
✔ Doświadczenie z procesem tworzenia kodu z code review

Mile widziane:

✔ Znajomość pojęcia ścieżki krytycznej
✔ Znajomość Swagger/GraphQL (wraz JSON/XML)
✔ Doświadczenie w opracowywaniu produktów od podstaw oraz projektowaniu architektury aplikacji

Oferujemy:

✔ 26 dni wolnych oraz 100% pełnopłatne chorobowe
✔ Możliwości rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dostęp do platforme-learningowych, lekcje języków obcych, dobrze zaopatrzona firmowa biblioteka)
✔ Realny wpływ na realizowane projekty oraz duża autonomia
✔ Regularny feedback
✔ Atrakcyjny pakiet dodatków (medyczny oraz sportowy)
✔ Elastyczne godziny pracy
✔ Luźną atmosferę pracy
✔ Pracę w nowoczesnym biurowcu oraz chill room

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying